Savier

Chtěl bych v kostele navštívit zpovědnici. Jak na to?

Je taková zpovědnice v každém kostele? Jak zpověd probíhá? Ó velký bóže odpusť mi mé hříchy… Chci se očistit, chápete to? Jen bůh mě může spasit a soudit. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ke zpovědi nemůže každý, koho to náhodou napadne. Po domluvě s farářem a po jistých krocích ti bude umožněno.

Další odpovědi
elkon

Domluv se s farářem.

zjentek

Všimni si, co je po smrti. Zpravidla je okolo dost špinavo, ať už s tebou naloží jak chtějí. A ty se chceš očistit. Zajímavé. Zřejmě ti to dává nějaký smysl. Děkuju.

led

Dohodnite sa s farárom a ten vás poučí aj o spôsobe spovede.
Len skúste počas spovede používať aspoň trochu spisovnú reč, nie slang „podsvetia“ (aj keď mnohí spovední kňazi a mnísi s právom spovedať, aj tomuto rozumejú).

Dodatok: mnohí spovedajúci sú ochotní vykonať spoveď aj nekrstenému.

Roman71

Saviere, proč se s tím, co Tě trápí, neobrátíš přímo k Bohu?

1.dopis Petra 5:7
„.. uvrhněte na něj všechny své starosti, protože mu na vás záleží.“

Izajáš 57:15
Toto říká ten Vyvýšený a Vznešený,
který žije věčně a jehož jméno je svaté:
„Přebývám na vysokém a svatém místě,
ale přebývám i s těmi, kdo jsou zdrcení a skleslí,
abych skleslé povzbudil a zdrceným vlil nové síly."

Nic jednoduššího neexistuje.

OSHO

Dneska je zpovědnice i na internetu!

Zdroj: http://zpoved­nice.bloger.cz/

zjentek

Savier na faráře bacha ano v Itálii padre poslal dál co mu Don papá důvěrně sdělil nato měl ošklivou nehodu posléze rodina pes křečci také ošklivá nehoda ovšem v črdeli bonz dosud nemá přirozenou protiváhu snad krom vyhazovu z lukrativních pozic bez nároku na zlatý padák na tvém místě bych byl opatrný.