Mp2

Jak se chová vozidlo v průbéhu nehody? Více v popisu.

Chování vozidla v průbéhu nehody.

Situace:

Jedete po silnici tak 120… A najednou sestřelíte motorkáře, který jede 60, ale schválně vám vjede do cesty. (neřešte důvod)..

Vám vylítnou airbagy do obličeje a něják se snažíte brzdit.
Dejmetomu skončíte v příkopě.
Vozidlo se v takovém případě odemkne.

Ale udělá vozidlo v případě havárie ještě něco ? Vypne například motor ? Stáhne okénka ?

Nékde pro ochranu chodců například povyskočí kapota, aby chodec padal „do měkkého“..

Vite ještě o něčem podobném ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Motor chcípne každopádně, protože nestihneš vyřadit. Některá auta dokážou automaticky přivolat pomoc.

Další odpovědi
Drap

Neuvedl jsi značku a typ vozidla. Každé je jiné. Některé si samo zavolá záchranku i policii, popřípadě hasiče.

Kryšpín

Záleží zda je to Škoda 120 L.P. 1985, nebo Mercedes z roku 2018