Avatar uživatele
Alesh

Chodíte k psychologovi? Jaké používá metody?

Já nechodím, ale možná bych zajel do Británie 🙂
http://relax.li­dovky.cz/brit­ska-psycholozka-leci-pacienty-soulozi-f29-/ln-zajimavosti.as­p?c=A111016_154139_ln-zajimavosti_sk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, Andělé, anonym, Wang před 4576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Nechodím a taková to psycholožka by mě tedy nepomohla. Joo,za to psycholog,ten by mě jistě ihned zvedl náladu…:-D)
Vidíte,dobrá inspirace…hledám práci,že bych začala podnikat?…:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
solo

Ahoj, ja byl jednou. Melj jsem krizovku v praci a chtel jsem si pokecat s nekym mimo akci. Byl jsem hodne zklamany. Jsem racionalne uvazujici clovek a spis jsem cekal, ze se budeme pidit po nejakych objektivnich pricinach a snazit se situaci poradne probrat. Pani pustila nejaky new age, zapalila svicky, pripravila mi krabicku s kapesnicky a zacala vypravet o vesmirne energii.

Vzhledem k tomu, ze se dost zajimam o fyziku a astrofyziku mi to prislo ujety. Nakonec si me postavila a nechala mi padat ruce s tim, ze mi kladla otazky a podle padajicich rukou to bud bylo a nebo nebylo zasadni. Po pul hodine si rekla o 900,– a ja se s ni rozloucil.

Alkohol nepiju temer vubec, ale od te doby, kdyz nevim co a jak, tak zajdu radsi na par piv ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

ke cvokaři nechodím ale je to dneska IN mít svého psychoanalyti­ka…děkuji, nechci, nic nevyřeší akorát vykáže pojišťovně „výkon“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Chodím, ale ne jako klient, ale jako kámoš (na návštěvu, ne na terapii).
Používá hlubinnou abreaktivní psychoterapii a hypnoterapii (doufám, že jsem to napsal správně).
Doplňuji:
solo: to nebyla psycholožka ale loupežník. Běžné ceny jsou čtvrtina až polovina toho, cos platil ty.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek