SajmonModer

Chodíte do Cinestaru? Nevíte, proč tak šíleně podražili vstupenky?

Od tě doby, co v Cinestaru stojí vstupenka 155 Kč, tak tam nechodím. Když si koupíte ještě pop-corn a colu, tak to pro jednoho vyjde na 3 stovky a to semi zdá už fakt moc.
Doplňuji:
hanulka: To už do kina nebude chodit nikdo.

Odpovědi
hanulka11

podražili- zřejmě chodí čím dál míň lidí /každý si raděj pustí film doma / a ještě podraží
http://zpravy­.idnes.cz/za-zdrazeni-knih-a-vstupenek-tvrde-zaplatime-varuje-ministr-kultury-1j9-/domaci.asp?c=A110224_­1537895_domaci_taj

To je pravda -pak se tomu budou divit

antík

Noo,dneska jdeme 21.30 na fotři jsou lotři a za tři lidi platíme 439 kč !

anonym

Ty to nevíš proč zdražili ? Ropa.sluneční erupce,mrazy ..... je toho příčinou