led

Chcem hacknuť, chcem heslá, ako podviesť, napíšte mi domácu úlohu

a podobne. Je tákáto otázka v súlade s kódexom užívateľa tejto stránky?
Keď spätne pozriem otázky veľa sa ich tu nachádza (viac, než mám prstov – a to ich mám viac než 2) a dokonca v bodovaných témach. Podvod, záruka úspechu?
Čo s tým robiť? Nechať a odpovedať, bojkotovať alebo …?

Nejlepší odpověď
kapka

Podvody samozřejmě neschvaluji, ale co se týče těch domácích úkolů, tak pro to mám celkem pochopení. Už jen to, že si ten dotyčný dá tu práci a zeptá se, svědčí o tom, že ho ta škola aspoň trochu zajímá. Samozřejmě, že jde také o to, jak je otázka položená. Pokud mi tu někdo zadá domácí úkoly na půl stránky a starejte se, tak to se mi nelíbí a nepomůžu mu. Ale když mám pocit, že má snahu ten úkol udělat, ale potřebuje trochu pomoct, tak pomůžu.

led

Som zvedavá, či nedopadnem ako v známom westerne a pôjdem hľadať „7 statočných“ do zahraničia.
Ľudia,!
Nebojte sa odpovedať, tu sa neboduje! 🙂

Kerberus

Když se otázky od jednoho uživatele opakovaly, šlo o tézky z fyziky, napsala jsem do odpoovědi, že všechno najde, když zadá dotazu do Google a že to bude mít rychleji.
Dostala jsem od uživatele urážlivý dopis, že dotyčný na Google kašle atd.

Dvě mé odpovědi admin.tehdy samazali, že prý jsem porušila kodex. Proto někdy raději neodpovídám, jindy ano. Občas vložím odkaz.
Záleži formulaci, obsahu, náročnosti otázky.

Na jiném serveru odpoovídající normálně reagují, ať tazatel vloží svou odpověď a uživatelé ji zkontrolují.

led

Tá lenivosť je možno aj tým bodovaním. Načo sa namáhať…