Vitek04

Chce Evropská unie zlikvidovat Evropu migrací?

Odpověd je spíše ANO, ale zajímá mně váš názor. Určitě víte jaká obrovská migrace se do EU řítí, jak stoupá kriminalita, chaos. Co bude dál ? Co si o tom myslíte vy?

Největší představitel migrace a potenciální nepřítel Evropy – Angela Merkelová

Nejlepší odpověď
Kepler

Evropskou civilizaci nezlikviduje příliv migrantů, ale neochota Evropanů mít více dětí. V průměru to dělá myslím 1,6 dítěte na rodičovský pár. Co z toho vyplývá? Pomalu ale jistě vymíráme. Někdo ale pracovat v soukolí průmyslu musí. Takže ano – omezit příliv imigrantů, co nic neumí, jenom krást a přivítat odborníky, řemeslníky apod. Paní Merkelová má nepochybně na paměti příliv gastarbajtrů v 50. letech (nejvíce z Turecka), který doslova znova postavilo na nohy Německo. To bylo totálně zničené, vybombardované, chyběly milióny mužů padlých na frontách 2. sv. války. Takže to chce oddělit zrno od plev.

Další odpovědi
Ametyst

Evropská unie je projekt, který umanutě pracuje na tom zničit národní státy. V Evropském parlamentu v hale mají veliký nápis, že největší zlo je národní suverenita. Je úplně jedno, jakým způsobem západní civilizace zahyne: jestli přestěhováním Afriky do Evropy zkolabuje sociální a ekonomický systém nebo vypukne náboženská nenávist, avizovaná islámským terorizmem. Je pravda, že pokud zemře hostitel, zahyne i parazit. Myslet si, že ilegálové, co vypadají jako armáda, přišli pracovat, je hodně mimo mísu i pro zaryté proEUpany.

Zdroj: https://www.te­legraph.co.uk/new­s/2016/04/07/the-eu-has-revealed-its-true-nature-a-federalist-monster-that-wi/

anonym

Vůbec nechápete pointu. Migrace bude naprosto určitě. Buď to řízená za naší vůle a s postupným začleněním migrantů. Nebo masakr, až se hordy přehrnou přes hranice k těm 90letým páprdům. Evropská populace vymírá. Mladá generace pro výši dluhů upřednostňuje kariéru namísto dětí. Česko například začne těžce podléhat populační krizi od roku 2024. Populační krize je faktický problém – stárnoucí většinu bude živit méně, než 15 % produktivních. Už nyní je tu 27 % seniorů! S prodlužováním věku a malým HDP se ještě více prohloubí propast mezi generacemi. Neexistuje už jiná naděje, než řízená migrace. Jestli chcete mít důchod, tak jedině migrant vám na něj vydělá … To je realita. Není kde jinde vzít pracující jedince – to by muselo začít děti tvořit více, než 50 % současné populace. Ve skutečnosti mortalita už 5 měsíců převyšuje natalitu …

Pepa25

Odpověď je samozřejmě NE. Stačí si položit otázku „proč by to dělala“? Navíc do zemí jako je Kanada, USA nebo Nový Zéland míří v přepočtu na počet obyvatel více migrantů.

plebs

Po staletí v Africe kolonalismus za účelem zlepšení vlastní ekonomiky, drancování přírodních zdrojů a levné pracovní síly to byl výhradně evropský jev. Největší kolonalizátoři Portugalsko, Německo, Španělsko, Francie, Anglie, Belgie, Itálie. Na př. v roce 2018 byl proveden průzkum kdy považuje 60% Britů Britské impérium za něco na co mohou být hrdi.
A. Merkelovou a její politiku možno hodnotit jako částečnou nápravu za kolonalizaci a tragické vzpomínky na Německo na první a druhou světovou válku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

https://kechl­ibar.net/2021/03­/12/ayaan-hirsi-ali-spatne-svedomi-evropy-aneb-o-hre-na-neporozumenou/ 4 základní úmyslná neporozumění muslimské migrace: 1.předstírání, že nekvalifikovaní imigranti s minimálním vzděláním jsou pro vyspělé ekonomiky naprostou nezbytností. 2. Argument soucitu- migranti prchají před válkou? 3. Migranti se berou všichni stejně: Proč se ale libanonští křesťané v Austrálii asimilují daleko snáze než libanonští muslimové, když jejich stěhování proběhlo za prakticky těch samých podmínek? Proč mají Bangladéšané a Pákistánci problém se integrovat ve Spojeném království, když Hindům a Sikhům se to daří a mnohdy se mají lépe než původní obyvatelstvo? 4.neporozumění-všichni chceme totéž, modlíme se k jednomu Bohu. Všichni chceme dodržovat zákony a být svobodní. Co ale pak znamenají nenávistná kázání islamistů? Co byste řekli obětem pákistánských muslimských prostitučních gangů nebo muslimským dívkám, které byly přinuceny k sňatku? Jestli se všichni modlíme ke „stejnému“ Bohu, co znamenají ty útoky nožem, usekávání hlav, vjíždění do davů nákladními auty, provázené pokřikem „Alláhu akbar“?

ten který je

Na to Vám pravděpodobně nikdo z lhářů,kteří tomu ani sami nevěří neodpoví.

Ametyst

Proto je dnes tak težké diskutovat, protože snadnější je nálepkovat. Snadné je říct Fake news, a prosadit to i do zákona. Pak je konec svobody slova a všech jiných svobod.