hanulka11

Četla jsem ,že se vrací pořad Videostop s J.Rosákem

Odpovědi
anonym

rádi jste ho sledovali

Já se na něj v té době vyloženě těšila!

mojitek

rádi jste ho sledovali

Bylo to originalni.Nechapu proc to zrusili nebo proc nedavaji podobnou soutez,byl by to jeden z mala poradu na ktery bych se v TV rad koukal

led

rádi jste ho sledovali

Bol to Pán moderátor (s veľkým P) na úrovni, ktorý sa nepotreboval líškať divákom lacnými vtipmy.

flodur

rádi jste ho sledovali

Neonka

rádi jste ho sledovali

Byla to skvělá zábava a s moderátorem – sympaťákem. 🙂

GM

je dobře,že se vrací

DusanOrlik

rádi jste ho sledovali

Dokonce hraju i riskuj na počítači jako hru.

BENYTA

je dobře,že se vrací

Videostop byl své doby nejlepší soutěž, snažila jsem se ho zúčastnit, sice se to nepovedlo, ale s panem Rosákem jsem se setkala při natáčení „Riskuj!“, bohužel byl nachlazený, tak byl skleslý, jen se rozsvítily kamery, hned perlil…totální profík.
Tentokrát se do Videostopu dostanu…

vlastina

rádi jste ho sledovali