pokazdejinak

Četl jste někdo „Jidiš pro radost“ od Leo Rostena?

zamýšlela jsem to sehnat jako dárek pro mamku – má doma to pokračování a tak jsem jí chtěla udělat radost první částí… ale jak jsem po tom začala pátrat, zjistila jsem, že ta 2. knížka (Jidiš pro ještě větší radost) není tak úplně pokračování, jako spíš doplnění – četl jste to někdo? můžete mi to případně potvrdit? abych nesháněla něco, co už vlastně rozšířené má… díky
Doplňuji:
no, tak to shánět nebudu – děkuji za ušetřenou námahu :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jidiš pro jetě větší radost je pouze rozšířená verze Jidiš pro radost. Takže je zbytečné to kupovat, ledaže by to nechtěla do sbírky apod.
Doplňuji:
Beztak si myslím, že nová už nebude k sehnání…maximálně tak po antikvariátech.