brillant

Čepují u vás v restauraci správně pivo?

https://www.y­outube.com/em­bed/mWeUrkXeN­lw

Nejlepší odpověď
anonym

Pivo musí chutnat a tak jak chutnalo v dobách, kdy se čepovalo z hliníkových sudů, naráželo pípou a pohánělo vzduchem z kompresoru, který měl sání někde na dvoře u záchodů, už nikdy chutnat nebude a mně právě tenkrát tohle pivo chutnalo. Dneska je to spíš parodie na pivo a slušně drahá.

Další odpovědi
anonym

Dnes už ne. Jo, bejvávalo, pivo jako křen, pěna jako smetana, co hlt piva, to kruh od pěny až na dno. Žádné hnací plyny, žádné proplachovače, stačilo v kýblu vypláchnout štuc nebo krýgl a pilo se jedná báseň a za pár korun.

terry

Nejsem sice pivní typ, raději si dám vínko, ale myslím, že to extra neřeší.
Takoví pivní gurmáni, aby jim to vadilo, k nám na pivo, vypadá to, nechodí 🙂

quentos

Video pěkné, myslím ale, že Gambáči to zrovna nepomůže :{D> u nás v pivovarské to tak určitě dělají, s pivem tam nezklamou.

marci1

U nás čepují správně, pivo z tanku, správná teplota, nádherná smetanová pěna.
A tankové je nejlepší! 🙂

RyuzakiKate

V našem oblíbeném kulturním studentským klubu moc ne, ale v pivnici na náměstí, to je teda něco… Nádherná pěna a chutná výtečně. Jenže jak je zima, tak nemám chuť na studený piva a piju svařák, ale jak přijde parný léto… Už teď se těšim :)

Conchus

Co je to „správně“?