quentos

Jak dlouho vydrží otevřené (a znovu, ač nedokonale uzavřené) pivo v lednici?

… aniž by utrpělo újmu na chuti? Je zkrátka po otevření opět přiklopeno víčkem. Dík.

Nejlepší odpověď
arygnoc

to je barbarstvo, také pivo je vhodné akurát pre kanál.

pivo treba piť, kým má „bublinky“.

Další odpovědi
anonym

To závisí na individuální chuti toho, kdo ono pivo pije. A dalších faktorech (teplota, druh piva…).
Já se dobrovolně přiznám, že již otevřené pivo do lednice nevracím, vypiju je (a nemusím se nijak ´nutit´).
😉

Pro me ztraci chut hned jak se dostane do lahve… piji jen tocene.

marci1

Bez ztráty chuti otevřené a zazátkované pivo nevydrží. Ono je opravdu nejlepší ho přece jen vypít a „neskladovat“. 🙂

knedlik123

Tyden vydrzi a da se zarucene pit ! Ale jeden az dva dny- to vzdycky. Samozrejme,ze pak neni uplne jako cerstve, ja to ale tak jiz leta delam a konzumuji vecer, takze to bude asi tim, nebot pred spanim chutna.

Kelt

Pivo by se po otevření mělo hned spotřebovat a nedávat ho do ledničky. To si kupujte plechovky, a hned vypít, nebo plastovou láhev a pak uzavřít. Ale některé pivo nebývá v plastové láhvi. Já si lahvové pivo nekupuji. Ale taky může to pivo vydržet tak dlouho, dokud se neobjeví někdo, kdo by měl na pivo chuť.

zistan

FUJ!! Pivo není hořčice. Po otevření ihned spotřebujte! Píší to jasně tak se tím řídím.