Avatar uživatele
Shoehardt

Čemu (komu) fandíte nejvíce?

Schválně jsem nenapsal „komu“, aby bylo zřejmé, že nejde jen o sport, nebo populární osobu (i když může).
Můžeme fandit přece čemukoliv (komukoliv).
Já třeba momentálně fandím kamarádovi rybářovi, aby chytil fakt hodně ryb. Slíbil mi totiž, že až se mu nebude chtít to kuchat, tak mi zavolá, ať si to odvezu.

:)

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Anikitos, anonym, Henry1660 před 2151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anikitos

Jestli si můžu vybrat z kohokoli, tak nejvíc fandím sobě, ať se mi ve všem daří, ať jsem úspěšný, šťastný atd.. Pak taky přítelkyni.

Upravil/a: Anikitos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Fandím zdravému rozumu. Asi jsem přestárlý naivka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Nedá se říct, že bych náružiivě někoho podporovala, tedy mu fandila.

Spíš přeji všem, kteří něco dělají s láskou pro lidi, přinesou něco nového, prospěšného, třeba pro zdraví. – aby čeští vědci prosadili svůj patent, který se týká výzkumu rakoviny, imunity apod.

Často se mluví v TV o našich úspěších, udělují se např. různé ceny i mladým …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

sousedovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Fandím rybám, aby se neanchytaly na nějakej háček!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomáš Jedno

Já fandím Ježíši Kristu aby zachránil co nejvíce lidí od otroků zla které se projevuje například tím že sí člověk myslí že je superman a Boha nepotřebuje. Bez Boha jste jen otroci a najivní chodící mrtvoly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Poslední týden to byl Zinedine Zidane, bafuňář mu začal kecat do trenérství a dostal odpověď, tak si to trénuj sám, končím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jako Kepler zdravému rozumu.
Jinak fandím všem, co všechno dělají poctivě.
(Zřejmě také budu přestárlá naivka.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek