Shoehardt

Čemu (komu) fandíte nejvíce?

Schválně jsem nenapsal „komu“, aby bylo zřejmé, že nejde jen o sport, nebo populární osobu (i když může).
Můžeme fandit přece čemukoliv (komukoliv).
Já třeba momentálně fandím kamarádovi rybářovi, aby chytil fakt hodně ryb. Slíbil mi totiž, že až se mu nebude chtít to kuchat, tak mi zavolá, ať si to odvezu.

:)

Nejlepší odpověď
Anikitos

Jestli si můžu vybrat z kohokoli, tak nejvíc fandím sobě, ať se mi ve všem daří, ať jsem úspěšný, šťastný atd.. Pak taky přítelkyni.

Další odpovědi
Kepler

Fandím zdravému rozumu. Asi jsem přestárlý naivka…

annas

Nedá se říct, že bych náružiivě někoho podporovala, tedy mu fandila.

Spíš přeji všem, kteří něco dělají s láskou pro lidi, přinesou něco nového, prospěšného, třeba pro zdraví. – aby čeští vědci prosadili svůj patent, který se týká výzkumu rakoviny, imunity apod.

Často se mluví v TV o našich úspěších, udělují se např. různé ceny i mladým …

Drap

sousedovi

zjentek

Fandím rybám, aby se neanchytaly na nějakej háček!

Tomáš Jedno

Já fandím Ježíši Kristu aby zachránil co nejvíce lidí od otroků zla které se projevuje například tím že sí člověk myslí že je superman a Boha nepotřebuje. Bez Boha jste jen otroci a najivní chodící mrtvoly.

Kryšpín

Poslední týden to byl Zinedine Zidane, bafuňář mu začal kecat do trenérství a dostal odpověď, tak si to trénuj sám, končím

ivzez

Jako Kepler zdravému rozumu.
Jinak fandím všem, co všechno dělají poctivě.
(Zřejmě také budu přestárlá naivka.)