zjentek

Komu fandíte? kdo si zaslouží tu správnou sociální přízeň?

Ukrajinci versus Cikáni v ČR(_._) a jejich současný boj o sociální korýtka.

Odpovědi
Rocker

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Buďme rádi,že tu zatím nemáme to,co mají ve Francii.

louisel

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Jsem oddaný pospolitosti, k níž člověk náleží, takže nemám problém s žádným etnikem, které žije v ČR. Jen se tiše ptám zda je náhoda, že do konfliktu s „romáky“ se dostávají zrovna „oslavovači Bandery“, kterým tady asi kvůli malému počtu žijících rusů na našem území něco chybí z domova…

aliendrone

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Kdybych na to měl čas, tak OBĚ STRANY vyzbrojím automatickými zbraněmi a dost možná i něčím lepším. 😉
Tohle je třeba PODPOROVAT, venkoncem je jich jako buchtiček. 😉

Rokio

Ukrajincům! Smrt Putinovi a všem ostatním kdo jim ubližuje!

Ať žije Ukrajina a ať diktátor Putin, ruští generálové a vysocí ruští důstojníci jsou po zásluze potrestáni.

WordPress

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Vše směřuje k systému co je v Číně, nepracuješ tak skončíš ve vězení na doživotí a zde budeš zadarmo pracovat jako robot

Kryšpín

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Tak dle mého je zapotřebí národ pořádně promíchat poté je blahobyt až budou v parlamentu v senátu ve vládě černoši Asiaté Ukrajinci i Romové a další tak bude národ spokojen.
Romové mají od všech vlád sociální přízeň a na Ukrajince dostáváme dotace z EU tak jak se vyjádřil ten elitní ministr již jsme dostali na UA uprchlíky 1,3 miliardy.

paul1

Sem napiš co chceš, pokud nejsi sociálně vyhraněný.

Slušným a poctivým lidem.

aliendrone

Rokio>>> ZASE jsi přestal baštit prášečky? 😮 😕