Complex

Bývají po popáleninách jizvy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, ale jen po těch III. stupně, samozřejmě i IV. Tedy pokud mluvíme o popáleniny z tepla. Pokud jde o mrazové a chemické popáleniny , popáleniny elektrickým výbojem a jiné, tam mohou zůstat jizvy i při menším zasažení.

Další odpovědi
led

Záleži od príčiny, veľkosti popáleniny a spôsobu ošetrenia poranenia.

Je to tak, ako píše (MUDr) Kepler.

ivzez

Někdy ano, jindy ne.
Podle příčiny a velikosti popálenin.

aliendrone

Jak píší ostatní – je to intenzitě, rozsahu a způsobu. 10 z 10 Niki Laudů tvrdí, že ANO! Svoje by mohl dodat i Freddie Krueger, myslím. ;) :D :D

Kepler

led: ze mně nemluví mudr ani pudr, jen pouhý chemik 🙂

led

Tak to je jasné. Tam o popáleninu nie je núdza, preto aj ten titul bol (vzátvorke)

Kepler

No jasné, já ale žádnou chemickou ani jinou popáleninu nemám. Jenom jsem školil dělníky, jak se to a to dělat nemá. Proto mám všude kůži jako dětskou prdelku a oni vypadají jako mimozemšťani. 🙂