hapiky

Bývá nedostatek něčeho příležitostí pro šikovné ruce?

https://autoro­ad.cz/histori­e/96235-rusky-jeep-cherokee-oleko-vzniklo-doma-v-garazi-jezdi-dodnes

Nejlepší odpověď
Kepler

Samozřejmě, ani nemusíme pro příklad do Ruska. I u nás se za reálného socialismu na koleně vyráběly sekačky na trávu s elektromotorem ze staré pračky, upravovaly motory dýchavičných škodovek i jawiček pro vyšší výkon apod. Když je dostatek všeho, každý si to raději koupí, takže i schopnosti zlatých českých ručiček značně upadají.

Další odpovědi
Drap

Ano bývá. Pro šikovné ruce bývá téměř vždy nedostatek času.

elkon

Nejen pro ruce, ale i pro hlavu. Vymýšlet nové věci a uvádět je do života je stále aktuální.