Byly u vás vánoce "nešťastné a smutné " ?!

Nejlepší odpověď
led

Život i smrť si nevyberá svoju daň podľa kalendára. Aj v ťažkých životných chvíľach si však možno urobiť pauzu a osláviť život.
Zdá sa to možno ťažké a drsné, ale všimnite si život okolo seba, nielen blízko, ale i ďalej od nosa… život žije a ide ďalej, nepostojí ani chvíľku.
Dajme na stôl naviac tanier pre hosťa a … usmievajme sa …

Další odpovědi
Hamon

Ne, vánoce u mne nebyly.

kacka2003

Šťastné a veselé!!!:)

zjentek

lidé jako ty si Vánoční svátky cíleně posunuli na období, kdy pociťují (atrologicky vzato) nejhlubší deprese v roce. Ty máš zakódovány, i když už máš dost jídla, tepla i světla. A vánoce jsou psychoterapeutické blacebo jako každé jiné ,)

marci1

A proč by měly být ? Člověk je má takové, jaké je chce mít. Když je bude chtít mít šťastné a veselé, tak takové budou, byť by je trávil sám ! Musí si to štěstí a radost „vytvořit“. 🙂 🙂 🙂

kick882

Nebyly žádné… :/ :(

lota

Ne, nebylo to tak špatné.:-)