hapiky

Bylo by to možné a bylo by to krásné pro celou Zemi?

Zprávy:
V nových volbách V Ruské federaci opět zvítězila demokratická strana Ruska…
Přidružení Ruska k NATO, má pro ruskou vojenskou sílu stále větší a nezměrnou kvalitu
Společné cvičení NATO a Ruské federace probíhá po celé Evropě. Jsou vidět dobré a přátelské vztahy všech vojáků.
Ekonomické vztahy obou ,kdysi znepřátelených společenství jsou historicky na nejvyšším stupni.
Ruské suroviny proudí do EU ze všech směrů. Ekonomický rozvoj Ruska je historicky nejvyšší.
Ruská životní úroveň občanů se blíží nejvyspělejším státům světa.
Výdaje na obranu v celé EU a Rusku nepřevyšují půl procenta HDP.
Arabské státy stále protestují kvůli levnější ropě z Ruska
Čína neustále provokuje a vyhrožuje společenství EU a Ruska.
Všechny státy EU každým rokem oslavují a demonstrují „S demokratickým Ruskem na věčné časy“…

Nejlepší odpověď
Kepler

Zní to jako sci-fi, taková pohádka pro dospělé. Bohužel zcela nereálná.

Další odpovědi
seraphico

Krásné by to bylo a neřeknu, že je to nereálné. Nyní to samozřejmě nereálné je, ale v budoucnu? Ruští obyvatelé si zažili už mnohé, tak jednou by snad mohli okusit i trochu toho Západu.

paul1

Krásný je to sen. Jinak po rozpadu CCCP se jeden čas diskutovalo o vstupu Ruska do NATO.

led

Ak sa podľa vás stane Rusko členom NATO („pridruží“ čo to je za právny pojem? buď sa stane členom, alebo sa ním nestane) je nesprávne vami uvádzané spoločné cvičenie NATO s vypichnutým jedným z členov tejto aliancie.
EU nepríjme Rusko za riadneho člena tohto spoločenstva?

V tom prípade vaša otázka je len snom.

hapiky

led: Když Vy nemáte žádnou představivost. Kdyby Rusko požádalo o přidružení, NATO by bylo zcela určitě pro. No tak třeba něco jako dnes Finsko, či Švédsko. Šlo by jen o důkaz přátelství a společné zájmy, jestli rozumíte.

led

Bez predstavivosti a fantázie by som nemohla cestovať časom a priestorom. Ale, hapiky, konečne mi to, po celoživotnej pozemskej práci s predstavivosťou a fantáziou, niekto takto, ako vy, krásne a politicky vysvetlil. Ďakujem. 🙂

led

hapiky, ešte dodatok, na rozdiel od vás, ktorý sleduje (zrejme) len „novinárske“ fakty zo svojho pohľadu, ja ako človek bez predstavivosti, v tých správach vidím živých aj mŕtvych ľudí.

led

aj tých mrtvých, ktorí počas reportáže sa počas závanu vetra poodviaté igelitové vrece naprávali. (reportér obrátený chrbtom to nezbadal, ale pozorní diváci ano), rovnako aj zábery spred niekoľkých rokov vydávané za súčasné. Práca reportéra nie je ľahká, ak má podať správu tak, ako chcú mecenáši a príjemcovia nezbadali zámeny faktov…

hapiky

Mám jen starost o Vás. Víte přece jak dobře funguje ruská propaganda.
Nicméně, nikdy nebudu na straně okupantů, ať už jsou z východu či západu.