hapiky

Bylo by spravedlivé, aby Rusko zaplatilo za všechny škody, které Ukrajině způsobilo?

Nějaké bídné válečné reparace jsou pro smích.
Je jasné, že by ale muselo být Rusko poraženo a bezpodmínečně kapitulovat.

Odpovědi
Viktorie II.

V historii jsem nenalezla válečné reparace ze strany Německa po válce pro Československo. Nevíš něco?

Kepler

To by se nedoplatilo a žádné reparace nebudou. Jenom doufám, že se položí ekonomicky. Vždyť kromě ropy a plynu mají celkem hovno, s čím by mohli obchodovat. Až se Evropa přeorientuje na jiné zdroje, budou totálně v temných hlubinách tlustého střeva.

Drap

Jsem pro. Jsem proto, aby byly spláceny stejně jako splácí reparace Německo nám.

Rokio

Ano, bylo.

Dochy

Popravdě mně moc nenapadá, jak to zařídit, aby to bylo skutečně spravedlivé. Jak spravedlivě nahradit zničené životy, strach, beznaděj, pocit křivsy?

hapiky

ViktorieII: Nenalezla jsi, neboť jsi nehledala. Kdyby jsi se zajímala, tak Němci po nás požadovali náhradu za domy a majetek, který zde odsunutí Němci zanechali. A co Češi? Raději dělali mrtvého brouka.