Kepler

Byli jste někdy na Dnech NATO v Mošnově?

Právě jsem se vrátil (ne z Hradu). Údajně to měl být nejlépe obsazená přehlídka. přičemž největší létající hvězda byla starodávná F16 a Eurofighter Typhoon. Taky udělaly bezkonkurenčně nejlepší randál, který jsem cítil až v hrudi. Super byla vojenská dechovka USAF. Taky se tam sletěla skoro celá naše vojenská špička (vč. ministra obrany – když už máme těch sto let republiky). Při jejich projevu padaly opět protestní výkřiky, ale to už je u nás národním sportem. Největší prča byla, když po odehrání české a US hymny někdo začal hulákat Союз нерушимый республик свободных…To už jsem ale seděl u kalíšku a interpret jich měl nejmíň deset 🙂
Jak jste to zažili vy, můžete přehánět!

Odpovědi
mzm

Údajně tam měl být k vidění Spitfire. F-16-ky jsou prakticky všude, byl jsem v Mošnově 2014, jako lákadlo měli F-18 a Osprey, někdy později jsem v Mošnově ještě viděl (stát) B-1B Lancer…

Největší randál dělají jednoznačně MiGy a Sučka. :) Taky největší smrad.