VaclavZeman

Byli jste nekdy dojati nejakym darem?

Ja ano, ackoliv mi ten dar jeste neprisel. Moji studenti z nejmenovane tridy mi prozradili, ze az v breznu oslavim pulstoleti, tak mi udelaji klobaskovy dort. Vubec nevim, co pod tim mam predstavit, nejsem typ do cukrarny, ale klobaskou nikdy neopovrhnu, ale ani nevim, jake to bude a kolik to da prace. Jsem ale spise dojat, ze si zjistili, kdy mam narozeniny a ze mi neco takoveho chteji pripravit. Jsem dojat. Zazili jste nekdy podobny, ba dokonce stejny pocit? Dekuju.

Odpovědi
zjentek

Nikdy a přál bych si také být podobně dojat. Byl bych býval RÁD dojat nějakým darem. Seš borec Václave zjevně víš jak na ně 👍

Drap

Ano byl už několikrát. Nebudu vypisovat co a kdy, je to moje soukromí.

paul1

Před nedávnem – měli jsme 3-letou samici králíka a nedařilo se mi ji s výstavním samcem dostat „do jiného stavu“. Zkoušel jsem se sousedem ji dát k jinému samci, ale také nic Po pěti pokusech jsme to vzdali, asi si samci „dávali pozor“:-)).
Nějak se o tom dozvěděl jeden známý ze vzdálenější vesnice a objevil se u nás se dvěma mladými samičkami, jedna bílá, červené oči (plemeno Hyla), a druhá černá, něco jako jing a jang. Nic za to nechtěl, jen si vzal tu naši samici.

Rokio

Ano, když mi dal spolužák ze základky vojáčky. Čekal jsem maličkost, ale tento dar mě velmi potěšil.

VaclavZeman

Drape, naprosto chapu. Soukromi je soukromi. I proto zde vystupuji pod falesnym jmenem. Dekuju.

VaclavZeman

Zjenteku, dekuju, vazim si toho. Ale ve skutecnosti se jen snazim je nepremahat do uceni a nepretezovat, protoze vim, ze toho maji dost. A chovam se lidsky. Dekuju.

zjentek

Není zač.

(Sakra kéž by se stal zázrak a já bych dojatě říkal děkuju a slyšel bych není za co… 🤷‍♂️) ((;