Avatar uživatele
VaclavZeman

Byli jste nekdy dojati nejakym darem?

Ja ano, ackoliv mi ten dar jeste neprisel. Moji studenti z nejmenovane tridy mi prozradili, ze az v breznu oslavim pulstoleti, tak mi udelaji klobaskovy dort. Vubec nevim, co pod tim mam predstavit, nejsem typ do cukrarny, ale klobaskou nikdy neopovrhnu, ale ani nevim, jake to bude a kolik to da prace. Jsem ale spise dojat, ze si zjistili, kdy mam narozeniny a ze mi neco takoveho chteji pripravit. Jsem dojat. Zazili jste nekdy podobny, ba dokonce stejny pocit? Dekuju.

Zajímavá 0 před 542 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Nikdy a přál bych si také být podobně dojat. Byl bych býval RÁD dojat nějakým darem. Seš borec Václave zjevně víš jak na ně 👍

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano byl už několikrát. Nebudu vypisovat co a kdy, je to moje soukromí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Před nedávnem – měli jsme 3-letou samici králíka a nedařilo se mi ji s výstavním samcem dostat „do jiného stavu“. Zkoušel jsem se sousedem ji dát k jinému samci, ale také nic Po pěti pokusech jsme to vzdali, asi si samci „dávali pozor“:-)).
Nějak se o tom dozvěděl jeden známý ze vzdálenější vesnice a objevil se u nás se dvěma mladými samičkami, jedna bílá, červené oči (plemeno Hyla), a druhá černá, něco jako jing a jang. Nic za to nechtěl, jen si vzal tu naši samici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, když mi dal spolužák ze základky vojáčky. Čekal jsem maličkost, ale tento dar mě velmi potěšil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Drape, naprosto chapu. Soukromi je soukromi. I proto zde vystupuji pod falesnym jmenem. Dekuju.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Zjenteku, dekuju, vazim si toho. Ale ve skutecnosti se jen snazim je nepremahat do uceni a nepretezovat, protoze vim, ze toho maji dost. A chovam se lidsky. Dekuju.

Avatar uživatele
zjentek

Není zač.

(Sakra kéž by se stal zázrak a já bych dojatě říkal děkuju a slyšel bych není za co… 🤷‍♂️) ((;

Nový příspěvek