zjentek

Byla letos na Oskarech i Emma Stone?

Tak jsem trochu zapátral, sjel jsem se střihy a červeným karpetem, ale nic, byl jsem zklamán, někdo mně tam na těch Oskarech ZOUFALE chyběl. Takže to snad letos nebyly ani Oskary, i když, no, trochu tu osádku zachránila Scarlett Johansson a to je tak vše (dámám pak zážitek nejspíš zachránil DiCaprio), Ale třeba jsem nepozorný, nedával jsem v hledišti pozor, děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

"Oscars 2020: Kompletní průvodce událostmi a stranami (aktualizace)

Oscarové večírky se budou konat po celém Los Angeles ve dnech, které povedou k 92. ceremoniálu akademických cen. Zjistěte, kdo bude kde. atd. "

Vypadá to , že těchto večírků se zúčastnila jen Sharon Stone.

https://www.ho­llywoodreporter­.com/lists/os­cars-2020-complete-guide-events-parties-updating-1274808

Vyhlášení cen se možná neúčastnila. Našla jsem j v anglických zdrojích jen informace o těch, kdo byli ocenění. a ty herečky v nejlepších šatech. Možná se později objeví informace o všech účastnících.

zjentek

No a pak to tam svou přítomností ještě hodně podržela Charlize Theron, na tu bych nerad zapoměl. Njn, ČárLíza je ČárLíza, to je marný.