dust8

Byla by stejná cena za elektronickou dálniční známku na rok, tak jako přes internet i na benzínkách, či je mají dražší?

Nejlepší odpověď
Dochy

Je to „cenina“. Dalniční známky se prodávají (prodávali) všude (ve všech běžných obchodních místech) za nominální cenu. Obchodníci samozřejmě mají nějakou odměnu, ale to se Tě přímo netýká.

Další odpovědi
Arne1

Teoreticky je stejná. Ale četl jsem, že někde na hraničních přechodem si vybírají přirážku. Ostatně, když si u nás na benzince koupím rakouskou, taky nevím v jakém kurzu mi ji prodají.

cukrar

Musí být cena stejná, ať jí koupíte doma, nebo na poště. Ale nic nebrání tomu, abyste jí od kámoše koupil za 2000Kč. To je Vaše rozhodnutí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.