autacek

Byla ˇférovka" bitka poslance Lubomíra Volného, jehož pozval k pultíku s mikrofonem předsedající?

Byla bitka poslance Lubomíra Volného, jenž byl předsedajícím pozván za ním k pultíku k mikrofonům, tzv. na férovku?

Nejlepší odpověď
cochee

Přesně tak, jaká bitka? Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem, anebo sekerou…

Další odpovědi
Alesh

Jaká bitka, obyčejná strkanice to byla.

Tabea

Luba Volný nejdřív vyzýval poslance ať si to jdou vyřídit ven, nevyslyšeli jej, tak to rozjel ve sněmovně.

Mc Merkurion

… ne … politická kampaň před volbama >>> do teď nikdo o nějakým Volným neslyšel – teď jsou ho plný média …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.