kurec

Byl kolem roku 2010 největší rozkvět flip flop mobilu?

Kdyby ne tak v jakém roce asi?
Flip flop = vyklápěcí mobil

Odpovědi
Hlada

Vyklápěcí mobil nebyl nikdy žádná zvláštní móda. Byl to jeden z druhů, který se vyráběl od doby, kdy telefóny nepotřebovaly vnější anténu do doby nástupu dotykových.

aliendrone

Řekl bych, že tady ve stověžaté letěly nejvíc „véčka“ mezi lety 2000–2005. V roce 2010 po nich ani štěk nepesnul! Zlatým hřebem a koncem té éry byla Motorola Razr, myslím. ;) :

Edison

Halda: Véčka od motoroly, náslecníci klasické „cihly“, měly docela mohutnou vytahovací ANT. A i cihla se dělala s výklopným flipem a ta ANT byla ještě mohutnější. On ten flip sloužil docela dobře jako ochrana klávesnice. Miniaturizací pak došlo k rozdělení na steanu s displejem a stranu s klávesnicí a vzniklo véčko, dobře chráněný displej i klávesnice.

orestez

Fůj, první francouzské Sagem, polonefunkční, brzy nefunkční a s chybami. Pak jakési Véčko. Takovým hnojům ještě dřív než 2010 jsem nefandil. To muselo být dřív, když bývala Nokia 7650.