Gestas

Byl by podle vás Vlado Mečiar pro ČR lepším premiérem než Babiš?

Nejlepší odpověď
Edison

Myslím, že na to nelze tak jednoduše odpovědět. Každý je jiný. Navíc co byl Mečiar tenkrát a jaký je dnes. Se svými tehdejšími přístupy by dnes zřejmě neuspěl, je to prostě člověk jiné doby. Něco jako bys porovnával shnilé hrušky se shnilými jablky. Oboje ovoce je shnilé, ale přesto je každé něco docela jiného.

Další odpovědi
Kepler

Nezbývá, než souhlasit s Edisonem. Těžko říct, ale možná by si Vlado, se svou náturou bývalého boxera, nenechal tolik kálet na hlavu, jako Andrejko.

hapiky

Máme a měli jsme dost svých zkorumpovaných politiků.
Má dar řeči a i když se o něm říkalo že je pracovitý, nikdy nezapomínal na sebe a na své příznivce.

led

Som rada, že vás humor neopúšťa. To sa rovno môžte pýtať aj na Gorbačova, Lenina, Karola IV. kráľa českého.

Kryšpín

Pokud by při argumentu proti některým použil svůj obáváný boxerský pravý hák na bradu z doby kdy solidně boxoval, tak ano

zjentek

Slovák nebo Japonec, mně už je to jedno, nejsu žádný rasista.

Na druhou stranu asi bude v tuto chvíli Andrej lepší, protože lidé už si tak nějak zvykli na volby s koblihou.