kurec

Byl Albert Einstein bohatý?

Bohatý tím myslím zda li měl např. drahý majetek atd..(finančně bohatý)

Odpovědi
Drap

Kolik to je finančně bohatý? Někdo si připadá finančně bohatý, jiný při stejné hodnotě se považuje za žebráka.

hapiky

Kdyby byl tzv.nechutně bohatý, neměl by už čas na fyziku či astronomii.
Jeho bohatství byly vědomosti, vynalézavost, představivost, matematické výpočty atd.
Když se ho prý jednou jeho syn zeptal, kde má svoji laboratoř, ukázal na svoji hlavu.

marci1

Albert Einstein byl génius, slavný a bohatý muž, ženy mu rády podléhaly, protože byl vtipný a veselý. Muž, který sice dokázal svádět ženy, vysvětlit teorii relativity i modrost oblohy, ale do světa pod ní se vlastně vůbec nehodil. Byl Němec, ale pro Němce byl Žid. „Žertovná společnost, tihle Němci,“ napsal Einstein. „Jsem pro ně smrdutou květinou, a stejně si mě stále znovu strkají do knoflíkových dírek.“ 🙂
Zdroj: https://www.id­nes.cz/kultura/li­teratura/proc-einstein-na-slavne-fotce-vyplazuje-jazyk.A061201_636­118_literatura_kot