zjentek

Budete zítra 31. 7. 2021 pozorovat největší vzducholoď, letící a mapující Česko?

Samozřejmě vy šťastní, přes jejichž lokalitu stroj poletí: Plzeň – Praha – Trutnov.

@jáára, JAKOU MÁ CO? (; (;

Nejlepší odpověď
seraphico

Podle všeho je už pozdě:

"Podle FlightRadaru se pohybovala nad Plzeňskem už ve čtvrtek před 15. hodinou. V Praze pak letěla přes Radotín, Krč, Strašnice, Vysočany a krátce po 16. hodině přistála na letišti v Letňanech.Zde se o ni postarali technici a přečkala tu noc, než se znovu vydala dál.

Na cestu do Polska vyrazila v pátek. Ještě před tím ale proletěla nad centrem města. „Vzducholoď bude mezi 10.00 – 12.00 k vidění nad Prahou, zejména v okolí Vyšehradu."

Zdroj: https://prazsky­.denik.cz/zpra­vy_region/vzducho­lod-zeppelin-zavody-helium-flightradar.html

Další odpovědi
Dochy

jééé tak to mně štve, to jsme zmeškali ☹
jáára:
D-LZFN
aktuálně už je nad Vratislaví (Wroclaw)

jáára

Jakou má imatrikulaci?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

D-LZFN

zjentek

Dochy ale jáára se ptá, jakou má IMATRIKULACI! Nevím, na co mu odpovídáš ty. Ale zajímalo by mě to také. (; (;

seraphico

Zjenteku, však Dochy i Hlada odpovídají správně. Jedná se o registrační značku letadla:

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Imatrikula­ce_(letectv%C3%AD)

zjentek

Tak pokud jde o tak zvláště KRUTÉ A ZÁKEŘNÉ homonymum, tak se vyjádřím jasněji, ne? (;
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Imatrikula­ce

Dochy

Však tam máš hned na začátku: „Je zápis do úředního seznamu“ 😉 Takže pak stačí už jen najít ten letecký seznam, když nám jde o letadla… 😉

zjentek

No jo, matrika, chápu… (;