zjentek

Budete za pár dnů také hledat zakopaný automobil?

https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/onemanshow/nek­de-v-ceske-republice-je-zakopany-range-rover-v-kufru-je-1-000-000-kc-64097407
V kufru je milion kaček, takže si myslím, že jen blázen anebo fakt veliký boháč hledat nebude… třeba výherce Eurojackpotu. I když… no… No ale dost už toho, nechci vás ovlivňovat, bo nvm kdo je kdo a vaše odpovědi jak by smet!

Nejlepší odpověď
Roman71

Tenhle „týpek“ jde přes mrtvoly, vážně..
Dokážu si už teď živě představit, kolik lidí neodolá a za 30Kč se zaregistruje.
On a jeho team na tom ve výsledku vytříská víc peněz než Sazka na Jackpotu.

Další odpovědi
marci1

Přečtěte si pro zajímavost podmínky soutěže. 🙂
Pořadatel předně uvádí, že s přihlédnutím k bezprecedentní situaci související s onemocněním COVID-19 na území ČR si vyhrazuje právo podle svého uvážení kdykoliv a bez náhrady soutěž ukončit, pozměnit, prodloužit či aktualizovat všeobecné soutěžní podmínky, a to zejména, nikoliv však výhradně z důvodů, aby nedocházelo k ohrožení života či zdraví lidí či z jakýchkoliv jiných důvodů.
David: „Tato soutěž mi přišla zajímavá do té chvíle, než jsem si přečetl podmínky soutěže. To je tak nevýhodné pro soutěžícího, který dopředu ani zpětně neví, jestli byl vlastně vyřazen, je komplet zmedializován včetně jeho identifikace, facebookového profilu a zavazuje se ke všemu možnému (snad i nemožnému) být v Kazmových videích a k dispozici i po soutěži apod. Milion v kufru zřejmě není, když ho výherce dostane na účet ale odečtou z něho daně z auta a z milionu samotného. Auto je bourané a opravené(?). Ten kontejner jistě není vodotěsný a je dost možné, že po několika týdnech pod zemí bude vůz zralý na sešrotování neb bude možná komplet pod vodou. Kdo si ty podmínky opravdu přečte a přesto se do soutěže přihlásí, je podle mě blázen. O Kazmovi jsem si udělal obrázek, chápu, že taková soutěž musí být důkladně ošetřená pravidly ale tohle je mazec a svinstvo od začátku do konce. Bohužel. Toť můj názor, který nikomu nevnucuji ale rozhodně každému doporučuji si ty podmínky soutěže minimálně přečíst než se přihlásí“.
https://freebit­.cz/zakopal-jsem-auto-kazma-nabizi-svoje-auto-s-milionem-korun-v-kufru/

Kelt

Dnes je vše založeno na reklamě. Nalákat a přesvědčit co nejvíce lidí. Auto nepotřebuji, ale ty peníze by se mi hodily. Ale už teď mi chodí tolik mailů, že nemám čas se v tom vyznat. Určitě to daný člověk nedělá z dobrého srdce, ale chce se zviditelnit a namastit si kapsu.

Kepler

Cože? Můj automobil!? Najdu si ho sám! Opovažte se!

zjentek

Horší, jestli to zakopali MÁLO a teď, po těch vydatných deštích, do toho kontejneru třeba zatekla ta hliněná voda… ne, já nejsem škodílek! (; D; D;