jirka F

Budete se dnes dívat na inauguraci prezidenta Joe Bidena?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

B) ne

Další odpovědi
ten který je

B) ne

Nemíním se dívat na podvod.

Rokio

B) ne

Také píšu ne.

Ametyst

B) ne

Některé komentáře jsou fakt vtipné: „Joe Biden zapomněl, že je prezidentem.“ 🙂

Kelt

C) mám jinou odpověď

Tak teď jsem přišel a zapnul si počítač. Nevím, možná se chvilku podívám, ale jestli je už po té inauguraci, tak snad ze záznamu.

Tabea

B) ne

Ne.

paul1

A) ano

Já, jak jsem viděl že všichni ne, tak, abych to aspoň trošku vyvážil, tak jsem dal ano. A trochu jsem se i díval

Malvína

B) ne

Drap

B) ne

Určitě ne

aliendrone

B) ne

Pro zajímavost, můžeš uvést nějaký důvod (pokud možno ROZUMNÝ), proč bych měl? ;) :D :D

elkon

B) ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.