wendyX

Bude vám vadit, že 21 .3. 2019 bude vypnuta na celý den Wikipedie?

Česká verze Wikipedie nebude ve čtvrtek jeden den fungovat- na protest proti chystané celoevropské reformě autorského práva…

Zástupci české Wikipedie považují chystané změny za velmi závažné, a proto 21. března encyklopedii poprvé na den vypnou.

Více na:
https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/wikipedie-nebude-kvuli-zmene-autorskeho-prava-fungovat/1734320

Nejlepší odpověď
Kepler

Že bude na jeden den vypnutá Wiki mi nevadí, ale vadí mi, že takto europoslanci chtějí omezit její fungování. To zas něco Brusel vymyslel!

Další odpovědi
anonym

Že vypne na den mi až tolik nevadí, že by měla být omezena kvůli absurdní legislativě i do budoucna to už by mi asi vadit mělo. Přeci jen wikipedia je velmi hodnotný zdroj informací, kde se běžně schází řada autorů a navzájem se opravují, doplňují a dotahují encyklopedická hesla téměř k dokonalosti, což by osamocený autor zvládal mnohem hůře. V tomto ohledu je wikipedia skutečně unikátní projekt, kterého by byla škoda, pokud tedy už nechcete nadosmrti na webu pročítat jen fake news, které po domácku smolí kdejaký negramotný rusofil 🙂.

annas

Nevadí, musím říct, že Wiki používám minimálně. Najdou se i jin zdroje, často lepší.

Záleží na tom, co nás eeká kvůli ochraně autorských práv. .

Klaproth

Bude jaro! Wiki neřeším.

Edison

No a co? Bude vám vadit, když bude na hodinu vyplej celej internet?

Rokio

Nebude mi to vadit. Wikipedii moc nenavštěvuji.

elkon

Je mi to jedno.

led

O co horší by bylo, kdyby „21 .3. 2019 byla vypnuta na celý den naše stránka www.odpovedi.cz “

yuko

I kdyby prestala fungovat uplne, at jde o jakoukoliv verzi, muj zivot se tim nezmeni a nebude mi to vadit. Jasne, ze Wikipedii navstevuji, ale nasla bych si jine reseni.
I kdyby se pak za pristup melo platit, vadit mi to nebude.

Kepler

led: žádná tragédie, alespoň bychom si odpočinuli. O to víc bych si stáhnul dobré hudby nebo přemýšlel o smyslu existence Vesmíru, potažmo i člověka. Nebo radši ne, to bych se mohl taky zbláznit. Nic, takové přemýšlení bolí…