CTTON

Bude to trestným činem?

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/nase-vojsko-kalendar-emerich-drtina-hamacek_20052611­33_pj

Údajně se chystá nový zákon který bude zakazovat i takový prodej, to se týká i mincí?

Nejlepší odpověď
Edison

A kde se tam píše o novym zákonu?

Další odpovědi
aliendrone

Nidko neví co bude jaksi z principu. Novinka? ;) :D :D
Jinak mi přijde poněkud nevkusné míchat osobnosti jako generál polní maršál Erwin Rommel nebo SS-obergruppenführer a generál policie Reinhard Heydrich s Mengelem či Frankem, ale to je spíš estetická záležitost. :)

Drap

To nikdo doposud neví, protože neni známo znění příslušného zákona.

zjentek

Nebude. Proč taky? Pokud věc beru nestranně, musím pak konstatovat, že na obrázcích kalendáře jsou lidé. Lidé, kteří se již jako lidé projevili. To je vše. Stejní lidé, jako dnes žijí běžně mezi námi, jen třeba ještě nedostali ty správné příležitosti plně se projevit. Možná na Prajzké věc vnímáme citlivě, nic víc.

Edison

To mi připomíná zprávu ze Zeměkoule, co posílali ti dva ufouni ve filmu Srdečný pozdrav ze Zeměkoule: Po sáhodlouhém milování a totálním vyčerpání vzájemnou korekturou došli k textu zprávy: „Na Zemi žijí lidé.“