radimfojtek9

Bude tady nějaký heterosexuál a „vlastenec“ volit Piráty?

Nechci tady muslimské spoluobčany, nechci platit daň 1% ročně z bytu, na který jsem si poctivě našetřil prací a nechci, aby se moje děti učili, že je 56 pohlaví… Kdo tyhle novodobé komouše může volit?

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Běž si strašit někam jinam!
Už aby bylo po volbách a tihle političtí trollové zase zalezli…

Další odpovědi
zjentek

Odpověď nečekej. Dneska ti nikdo nepřizná, že je heteráč a ke všemu vlastenec, bo by mohl mít potíže! Snad potají přijdeme k urnám…

ten který je

Možná budeš zklamaný,ale strana novodobých svazáků není jediná,která se nemíní vzepřít vrchnosti v Bruselu.Za zlaťáky jsou schopní prodat i svou matku.

Psychotic

Já.

My se přílivu muslimských spoluobčanů bát nejspíš nemusíme: nejsme bohatý stát, jsme rasisté a máme obtížný jazyk k naučení.

Daň 1% z bytu je hoax, Piráti nic takového nenavrhují a v našich podmínkách to ani není proveditelné.

A nevnímám ani nějakou zvláštní podporu extremistických genderových teorií, které jsou populární tak leda na twitteru.

Možná bys voliče Pirátů chápal víc, kdyby sis pro ně nevymýšlel neexistující cíle.

plebs

Podle mého odhadu vyrostla generace která u šlechty a západní civilizace má vzor, humanitu, kulti-multi, 56 možná více pohlaví, přebytek zboží které někdy vydrží i dva roky bez závad, hromady odpadů i plastů a hlavně peníze peníze ty má každý rád.
Tak jak rostla generace po roce 1945 socialismus, komunismus, petice ze škol, družstev, fabrik za přísné tresty pro M. Horákovou a další, jásání na prvního máje, vstupování do KSČ k vůli dětem cestování dostat se ke korytu a pod.
Rovněž tak po první světové válce sláva statečném vojákům co hrdě bojovali za Císaře pána a jeho rodinu i na metály a trafiky se dostalo, později se obdivně čučelo ke Francii na bunkry a případně další zákopovou válku. Ovšem skopčáci vsadili na letectvo a těžkou techniku / milovníci německého národa skopčák není urážka je to trhovec nebo obchodník mírnější název než nacista /,
Tudíž pokud vyhrají Piráti tak bude pravděpodobně předseda vlády Ivan a již to jméno dává záruku, že to nebude tvrdý bezohledný pravičák.
Jinak hlavně aby byla legálně travička neb jiné pochutiny a povolena eutanázie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Je hloupé a naivní myslet si, že všechny průšvihy v EU se nás netýkají, když jsme součástí ( tedy hlavně na té straně Být ti poslušní z Východu, protože tvrdé západní jádro ví všechno nejlépe). Už jsme přišli o hranice, o trhy, o soběstačnost, o suverenitu, s českou korunou je to nahnuté, a nás se netýká pakt o migraci? Obviňujte masmedia, že neinformují.

Marty Koller

Příspěvek smazán administrátorem.