dust8

Bude svět na nějaký další virus lépe připraven, než tomu je zatím u korona viru?

Nejlepší odpověď
hapiky

Připravovat se na něco o čem víme velký kulový, je hodně pošetilé.

Další odpovědi
Kepler

Nedá se předem připravit na něco, o čem nemáme ani tušení, jaké bude mít vlastnosti. Přesto se dá říci, že díky neustálému vědeckému pokroku máme i lepší šance.

Ametyst

Samozřejmě že ne. Hlavní přece je, aby nevypukla panika, proto je i informovanos­t ubohá.

Edison

Ne. Spíše naopak.

Dochy

Ale jo…
Svět bude mít pro ten virus připraveno větší množství obětí, více koncentrovaných a pohyblivějších…

mzm

Pomalu se lidstvo blíží k vlastnímu vyhubení. Jako neexistující druh bude proti virům odolný. :)
Nebojte, nebudeme první druh, který z přírody zmizel…