Bude rozdíl v kvalitě vajec budou-li v chladu ve skříni, než když budou v lednici a jak to bude s jejich trvanlivosti?

Odpovědi
Dochy

Na vesnici jsme vejce měli vždy ve spíži (chladnější místnost) běžně uskladněná a problém jsme s nimi neměli – několik týdnů vydrží. Zato v lednici se mi podařilo vejce „vysusit“ – zůstala jen skořápka a na ní zevnitř nalepené úplně suché zbytky. Od té doby vejce do lednice strkám i s krabičkou zabalená do igeliťáku.