Bude mít pochmurný a tím pádem nezáživný život nová princezna britského království jako její předkové?

Co si o tom myslíte?

Nechtěl bych bejt v její kůži,jak jste na tom vy?
Jejich život není v naplnění, ale jen v poslušnosti a pokoře k jejím britským pravidlům.

http://www.su­per.cz/348826-novorozena-holcicka-kate-a-williama-je-pry-cely-bratricek-george-poznate-princeznu-perfektni.html
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
fcoop

Představy,jak všichni členové královské rodiny úpí a nevýslovně trpí,každodenně znásilňováni královským protokolem jsou – dejme tomu – naivní…
Doby,kdy panovník měl svého osobního Utírače Královského Zadku,nebo nutná přítomnost celého dvora při porodu následníka...... jsou kde?
Jsou pryč.
Ale protože je královna (král) symbol Velké Británie a Britové si na to potrpí,nemůžou se příslušníci král.rodiny chovat tak,jak by zrovna chtěli.
Proto existují protokoly,které určují,jak,kdy,k­de........a tak dále.
Ale v soukromí – doma třeba chodí princ v teplákách s vytahanými koleny.......
Každá profese má své pro a proti.
Tak to chodí na tomto světě.
Když se zlije třeba! zámečník – jak ruskej mužik – nikoho to v podstatě nezajímá.
Když udělá to samé vrcholný představitel státu – před televizními kamerami…je to úplně jiná káva – vzpomínáš?

Další odpovědi
Mapel

Doba se změnila a už to není ta slepá poslušnost. Je rovnoprávnost, ale určitá pravidla jí budou svazovat. Pokud by mě adoptovali, tak je budu klidně dodržovat.

arygnoc

všetci žijeme zviazaní nejakými pravidlami, konvenciami, zákomni, zvyklosťami, povinnosťami, poslušnosti a pokore …

s tým nič neurobíme, inak by nastala anarchia.

zlatá klietka je podstatne väčšia a polstrovanejšia ako klietka chudobných, takže nejaké ľutovanie chudinky princezny asi nie je celkom na mieste – pokiaľ sa veľká británia nestane súčasťou islamského štátu.

;-Q

Drap

Jak jsem na tom já ? Dobře. Narození královského potomka se mně netýká.

ReHu

Nemyslím, že v dnešní době je jejich život až tak pochmurný a nezáživný.

huxa

arygnoc-dovolím si odporovat. Právě díky chudobě máš daleko větší svobodu, jsi méně omezován. Jednak o nic nemůžeš přijít, dále je chudobných daleko více, než-li bohatých, tudíž není daný jedinec tolik na očích a hlavně chudobný nikoho nezajímá. Pokud ukradne rohlík, nikdo se o to nebude starat, maximálně jej polituje prodavačka. Co by se ale stalo, kdyby ten rohlík ukradla tady princezna?

arygnoc

čo to trepeš, tak preto sa zvonilo kľúčmi v 89om?
aby sme všetci boli chudobní = slobodní?

ak áno, tak sa podarilo.
až na pár chudákov, ktorí sú zotročení bohatstvom.

;-Q

Agneta

huxa >>> „…ukradla tady princezna?“ – něco na tom je. Ale princezny nejsou padlé na hlavu: veřejně se ukazují v Poršátku, ale privátně jezdí incognito v Minicoopru, nebo podobném šmejdu…:DDD

ReHu

huxa – díky chudobě jsi méně omezován? Vše se netočí jen kolem kradení a toho, o co můžeš přijít. Co si může dovolit ten, co mů po výplatě nic nezbyde?
Je svázán, a to maximálně, výší svého zůstatku ná účtu, pokud ho vůbec má. Pokud ne, tak stavem v peněžence.

huxa

Takže svobodu získáváš až díky penězům? Člověk takto myslící, kdyby měl peníze, může si dělat co chce, ale jeho mysl je stále stejně svázaná, omezená.
Vše se netočí jen kolem peněz…

Agneta

huxo, mohu tě ujistit, že si skutečně dělám „co chci“, a peníze mně nezajímají…

ReHu

Mysl nemusí být nutné svázaná, když máš peníze.
Jak to souvisí?
Vše se netočí kolem peněz, ale je lepší je mít než nemít.
Svoboda je velmi široký pojem, ale pokud kačky máš, je život mnohem příjemnější. A dovolit si můžeš také víc.
Prostě můžeš,ale nemusíš. Když kačky nemáš, děláš to, ná co máš, ne, co chceš.
Když máš, můžeš cestovat po ČR ná kole,ale i po světě.
Když kačky máš, můžeš si dat chleba se sálem nebo cokoli jiného, ne ná co tí před výplatou zbyde.
Když kačky máš, máš možnost volby. A v tom vidím svobodu.

huxa

Jak říkám, i ten bezdomovec bez peněz si může někde vzít kolo a jezdit po republice. Může si dát klidně chleba se salámem nebo cokoliv jiného.

ReHu

Cokoliv jiného právě ne.

ReHu

Mysl nemusí být nutné svázaná, když máš peníze.
Jak to souvisí?
Vše se netočí kolem peněz, ale je lepší je mít než nemít.
Svoboda je velmi široký pojem, ale pokud kačky máš, je život mnohem příjemnější. A dovolit si můžeš také víc.
Prostě můžeš,ale nemusíš. Když kačky nemáš, děláš to, ná co máš, ne, co chceš.
Když máš, můžeš cestovat po ČR ná kole,ale i po světě.
Když kačky máš, můžeš si dat chleba se sálem nebo cokoli jiného, ne ná co tí před výplatou zbyde.
Když kačky máš, máš možnost volby. A v tom vidím svobodu.

Agneta

Tak k tomu bych vám mohla něco říct…neřeknu ale
😛
bylo by to jen zbytečně moc poučné:-P