dust8

Bude mít během lockdownu otevřeno pojízdný stánek s pečivem?

Nejlepší odpověď
led

Túto otázku treba položiť napríklad na najbližšej stanici polície. Majú nepretržitú službu, nehovoriac, že práve polícia kontroluje dodržiavanie „lockdown“ (kedysi sme to volali „stanné právo“) v uliciach.
alebo na miestnom úrade (teraz večer?). Je to rýchlejšie a presnejšie než pýtať sa laikov.
Osobne si myslím, že tieto minipredajne nebudú otvorené.