Jrkuft

Bude kazmův film později na netu?

Teď mi opravdu nejde o to jestli jste fanoušek nebo ne.
soutěže se účastnit nechci.
Díky svému zdravotnímu stavu se do kina opravdu nedostanu a i kdyby nic si z něho neodnesu protože bych se nedokázal soustředit.

Takže bude kazmův film později k volně vidění na netu?

Odpovědi
Savier

Samozřejmně. Ale bude to chvíli trvat.

aliendrone

Jestli free lze těžko odhadnout (myslím např. na sajtech jako uložto nebo fasthare). To záleží na tom, jak/jestli se dohodnou. Všimni si, že spousta titulů „chybí“ a určitě to není tím, že „autorská práva“ nebo „nikdo to nekoukal/neuplo­adoval“.
Pokud kazmič zachrastí merglemi, tak se to na takových platformách neobjeví třeba ani po roce. 🙂

zjentek

Jistě vždyť net je skvělá příležitost jak coby prostý křupan k majetkům přijít.