Džuls

Bolesti nôh

Potrebujem pomoc. Neústale mám problémy s nohami. Každé topánky ma otlačia a to si kupujem kvalitnú obuv, aj moju veľkosť. Vždy ma všetky druhy topánok otlačia- či tenisky, či balerínky, nehovoriac o lodičkách a dokonca aj šľapky, tzv. ,,žabky". Otlačia ma nad pätou, kde sa mi úplne zodrie koža, niekedy ani nevládzem chodiť od tej bolesti. Nemáte nejaký overený domáci recept, alebo nejaký prípravok, ktorý mi aspoň troška pomôže? Samozrejme, že používam rýchloobväzy, aj rôzne mastičky, ale nič mi nepomáha. Ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Navhčete ponožku lihem a na nohu natáhnite igelit na to tu ponožku a obout cvíli vnich chodit.Nebo nastříkat líh do boty tam kde tochcete povolit a obout a chvíl chodit.Boty by měli povolit.

Další odpovědi
mistia

Kupte si v lékárně nebo v prodejnách obuví gelové samolepící proužky a bude po problému.Nalepíte je k vnitřnímu okraji paty a nikdy vás boty neodřou.Dají se koupit speciální i do žabek,aby neotlačili místo mezi palcem.Vlastní zkušenost.