Avatar uživatele
Džuls

Bolesti nôh

Potrebujem pomoc. Neústale mám problémy s nohami. Každé topánky ma otlačia a to si kupujem kvalitnú obuv, aj moju veľkosť. Vždy ma všetky druhy topánok otlačia- či tenisky, či balerínky, nehovoriac o lodičkách a dokonca aj šľapky, tzv. ,,žabky". Otlačia ma nad pätou, kde sa mi úplne zodrie koža, niekedy ani nevládzem chodiť od tej bolesti. Nemáte nejaký overený domáci recept, alebo nejaký prípravok, ktorý mi aspoň troška pomôže? Samozrejme, že používam rýchloobväzy, aj rôzne mastičky, ale nič mi nepomáha. Ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, dědapetr před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Navhčete ponožku lihem a na nohu natáhnite igelit na to tu ponožku a obout cvíli vnich chodit.Nebo nastříkat líh do boty tam kde tochcete povolit a obout a chvíl chodit.Boty by měli povolit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mistia

Kupte si v lékárně nebo v prodejnách obuví gelové samolepící proužky a bude po problému.Nalepíte je k vnitřnímu okraji paty a nikdy vás boty neodřou.Dají se koupit speciální i do žabek,aby neotlačili místo mezi palcem.Vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek