nimecacek

Bojovali byste za svou vlast?

Nejlepší odpověď
Klaproth

To není otázka volby, tuto povinnost nařizuje zákon.

Další odpovědi
Admin2

Podívejte se na odpovědi u podobné otázky.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-uz-cesi-nejsou-vlastenci

Smackdown

Když by šlo dotuhého, tak klidně i kombinačkama na nehty.

Anikitos

Za tenhle systém a tuhle formu vlády ne, jen v případě nouze za některé lidi a svou rodinu…

led

Skuste si odpovedať na otázku „Kde domov můj“, (možno poznáte túto pieseň piesní Hymnu České republiky).
Čo je to vlasť?
to sú tí, čo vládnú na kniežacom stolci a ich bojari so svojimi sluhami a vojskom v oceli odetí?
alebo čo ma po iných, ja „jen v případě nouze za některé lidi a svou rodinu…“ ?
alebo za mnou sú ľudia, deti hravé, ženy, matky, muži, mládenci…?
„Nie, Hádes! Tvojho posla privítame mečom. Kopije pozdvihneme. Ako múr ti budeme stáť v ceste. Nepustíme ťa. Bojovať budeme!
Za mnou, za nami, sú ľudia, deti hravé, ženy, matky, muži, mládenci. Bojovať s tebou budeme!
Pieseň smrti spievať budem! Tanec smrti tancovať budem! Bojovať!
Nie, Merot, knieža Smrti! My sa nevzdáme.
Nie, Hádes, ty kráľ bezžitia! Bojovať s tebou budeme!
Aj keď ležím, nevzdám sa. Bojovať s tebou, Hádes, budeme!“
Je čas sa rozhodnúť…

dubraro

Za tento stát, který mi škodí na každém kroku? V žádném případě!

klumprt

Vlast nerovná se stát. Za Burešův byznys bych rozhodně bojovat nechtěl. Vlast chápu jako místo, kde žiju, kde se mnou žijí lidé mluvící stejným jazykem, mají podobnou kulturu. Vlast jako domovina. Cítím se tu dobře, pravděpodobně bych se nikde necítil líp. Zatím se tu žije celkem svobodně, je tu celkem sranda, a je tu rozhodně líp než ve většině ostatních zemí světa. Za to, aby to tak zůstalo, bych asi nějakým způsobem bojoval, pokud by to bylo ohroženo

Emefej

Nyní už ne, branná povinnost se na mě už nevztahuje. Dříve samozřejmě ano, více než dvacet let jsem se na to jako voják z povolání připravoval.

aliendrone

Jako za Andrejpána a jeho rodinu do roztrhání těla? ;):D To se ptáš vážně?

autacek

Za svou vlast se snažíme bojovat každý den. Bohužel určité okruhy lidí ji chtějí neustále nechat pod záminkou humanity a jiných „lidumilných“ činností, přivandrovalcům a jiným, co se o to co zde máme pranic nezasloužili, tak je to pak těžké.