annas

Bobkový list je koření do omáček, ale vavřín rychle uvadá. Je možné, že kdo na něm usne, probouzí se zarostlý plevelem?

Upraveno:. Autoři Otto J ulius Bierbaum , Vytautas Karalius

https://docpla­yer.cz/47325489-Citaty-a-paradoxy-vyslo-take-v-tistene-verzi-objednat-muzete-na.html

Obrázek https://pixaba­y.com/cs/photos/ros­tlin-cherry-vav%C5%99%C3%ADn-bush-p%C5%99%C3%ADrody-2570381/

Odpovědi
zjentek

Já používám valerián, po bobkovým listu se mně spalo těžko.

Veselé Velikonoce! Zjentak (;

hapiky

Bobkový list měl na koruně i César, takže má svoji bohatou historii. Jen doufám, že někdy v budoucnu bobkový list neskončí jako onen Ćésar.
Humorně řečeno, člověk musí dávat pozor kde si ustele, aby opravdu neusnul na oněch vavřínech.

Drap

Myslím že ne, protože na vavřínech se dá usnout i v posteli. Plevel tedy nehrozí, ale člověk se už nikam neposunuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Těžší než získat vavřín je jej obhájit. Jinak je potom řada na onen plevel.
Příkladů usnutí na vavřínech u nás v průmyslu, hlavně po válce je hafó.

zjentek

Hapiky tak snad JAK si ustele, ne? Bo každý nemá to štěstí vybrat si sám, KDE si ustele. (;