Danecek120

Jak vyřešit můj složitý problém s Bluetooth sestavou do auta?

Zdravím všechny.
Potřebuji poradit. Mám dva repráčky do auta, ty chci připojit k zesilovači, který bude zároveň na bluetooth abych se na něj mohl připojit mobilem a šly pustit písničky. Tento zesilovač bych zapojil jen do baterie a schoval pod sedačku třeba.
A teď otázka: jaký sehnat? Jde to jen takto nebo je potřeba něco víc?
Podrobnosti klidně vysvětlím po telefonu nebo v soukromé zprávě, ale takto prosím poradit, kdo by věděl. Potřebuji to do Vánoc. Díky moc

Nejlepší odpověď
elkon

A proč tak složitě, když lze dnes připojit mobil k autorádiu. A pokud máš starší rádio, můžeš použít transmitter: https://fm-transmittery.he­ureka.cz/?gclid=C­jwKCAjwzt6LBhBe­EiwAbPGOgXZb43ph5nI­UdDvSdn8G_xU0X­FLDT7hM93JLjTLHel­HuYzeaDWyobRoC_9MQAv­D_BwE