ivzez

Blíží se konec plomb a bolesti u zubaře?

Britové prý našli gen, který opravuje zuby.
https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/2892107-konec-utrpeni-u-zubare-britove-nasli-gen-ktery-opravuje-zuby

Čínští vědci zase vyvinuli gel, který dokáže za 48 hodin obnovit zubní sklovinu.
https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/2915426-blizi-se-konec-plomb-vedci-testuji-gel-pomoci-ktereho-se-zubni-sklovina-dokaze-sama

Mně se nejvíc líbí myšlenka, že by lidem mohly narůst třetí zuby. (Probíhají už nějaké testy?)

Jak to vnímáte vy, co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím,že pro nás ne

Další odpovědi
Kepler

Jééé, to by bylo príma, zas by se napravilo jedno diletanstství Stvořitele! Třetí zuby? To by bylo možná málo. Když tak si je můžeme pořídit umělé. Já bych to měl nejradši jako žralok – po celý život mu dorůstají nové a nové. Chudák slon, tomu když začínají vypadávat zuby, brzy umře hlady. Nemůže si koupit tekutou stravu.

aliendrone

No, mám z toho smíšené pocity. Na jednu stranu pokud by to v dohledné době vyšlo, bylo by to bezva, to ano, na druhou stranu, když vezmu v úvahu, co jsem už narval do zubařů by mne asi trefil šlak, kdyby to všechno přišlo vniveč. ;) :D :D

orwell

Ono je to trochu složitější. Jak správně píše Kepler, když slon přijde o zuby, umře hlady. A tak to má být. Nesnaží se nám příroda něco důležitého sdělit, když začneme přicházet o zuby, pak taky špatně vidět, slyšet a dostaví se impotence? A co my uděláme? My vymyslíme falešné zuby, brejle, naslouchátka a viagru. Prostě my tu přírodu oblafneme. Takže já bych doporučoval v zájmu budoucnosti této planety zmíněné vědecké týmy rozprášit a zubaře zrušit. A mám dojem, že se už s těmi zubaři začalo 🙂

annas

Pokud se něco vymyslí, mně se to už netýká. Budoucnost je v kmenových buňkách.

Mám jiný názor,. Zuby se dají uchránit. Vím z vlastní zkušenosti.
„Porucha“ vnitřního orgánu se projeví bolestí nebo kazem určitých zubů,.

Nešťastné „kdybychom“ pečovali o zuby tak, jak´je třeba, chodili pravidelně na kontrolu, dodržovali správný postup při čištění zubu , vhodně jedli, ovlivnili bychom kazivost zubů. .

"Každý zub má v ústech svoji specifickou funkci ale kromě toho má i schopnost ovlivňovat vzdálené orgány.

V lidském těle všechno se vším souvisí a proto i naše zuby mohou ovlivňovat vnitřní orgány či soustavy. Infekce původně lokalizována pouze v zubu prochází kořenový systém do okolní tkáně." atd.

https://www.re­habilitace.in­fo/lidske-telo/zuby-a-vnitrni-organy-jak-to-je/