Antipičipes

Bílá sobota

Je bílá sobota, končí postní doba a já se ožrala jak to pičiprase. Ale zajímá mě: chodíte ke zpovědi? Věříte ve zpověď? Může mít smysl i pro nevěřícího?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ke zpovědi nechodím, moc tomu nevěřím, že by to někomu pomohlo.

Další odpovědi
quentos

kdepak… Boží trest neexistuje, protože Boží láska je stálá a bezpodmínečná. Zpověď je jenom k tomu, aby získala církev ňákej drobák navíc.

Marunka

Tak to máš teda blbý, že jsi se opila. se divím, že ještě můžeš psát.

-

  1. to mate blbe
  2. ne
  3. nevim
  4. myslim, ze ano

Lucimia

Nejsem věřící, takže ke zpovědi nechodím.

FOG

Jak se rika „Nikdy nerikej nikdy“,
byl jsem v cccp – jako student – a videl jsem mlade kluky s dlouhymi vousy,jak prodavaji odpustky v kostele.
Byl to pro me sok – skoro jako u nas za feudalismu. Proste sok.
Osobne si myslim, ze je potreba zit"rozumne a spravne" a ne jak nas uci politici.

Michal

Neodpovídám lidem,kteří kladou otázky v opilosti,nebo v kocovině!

Zdroj: život