dust8

Babiš chce otevřít sportoviště, obuv i papírnictví. A co kadeřnictví? To má chodit člověk zarostlý jako Ezau?

Nejlepší odpověď
annas

Také čekám na otevření kadeřnictví. Ale i když by se dalo do kadeřnictví vstoupit po jednom, budou kadeřníci po každém zákazníkovi salon desinfikovat?

Přede stále se zvyšuje počet nakažených a zákazník, který bude bez roušky, může mít virus skrytý, může se projevit později.

Nevím, pokud se kadeřnictví otevře, zda je navštívím.

Určitě nebudete sám, pokud nemáte někoho v rodině, kdo by vás vylepšil.

Další odpovědi
anonym

Nůžky a hrnec k tomu, účes jako od kadeřníka – ani nevyjdeš z domu!

iceT

Já bych spíš potřebovala nový boty než ostříhat.

Pepa25

Babiš s námi hraje hru na „dobrého a zlého“, to jste nepochopili? Nejprve jen tak mimochodem náš dobrý premiér zmíní, že by se mohla otevřít kadeřnictví nebo papírnictví, „protože mu o to píší matky“ a pak to bohužel zlá vláda neschválí. Tato zábavná hra nás čeká několik nejblížších týdnů (s tím, že pokud se něco otevře, tak to zjistí obchodníci pár hodin předem, bež možnosti přípravy).

autacek

Podle jakých metodických pomůcek navrhuje vláda otvírání jednotlivých provozoven je prostému lidu nedostupno, ale nakonec jednou i na kadeřníky dojde. Myslím ale, že tam je to s ohledem na blízký a navíc déle trvající kontakt se zákazníkem, docela problém.

anonym

Mně se líbí, že korekce už je i nad samotným smyslem otázek (Ezop = Ezau). 😉

elkon

Než začneš plácat nesmysly, tak si přečti, co ta jména znamenají.

anonym

Proč hned přecházíš do ofenzivy? Jen mě to zaujalo.