Avatar uživatele
dust8

Babiš chce otevřít sportoviště, obuv i papírnictví. A co kadeřnictví? To má chodit člověk zarostlý jako Ezau?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh před 1481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Také čekám na otevření kadeřnictví. Ale i když by se dalo do kadeřnictví vstoupit po jednom, budou kadeřníci po každém zákazníkovi salon desinfikovat?

Přede stále se zvyšuje počet nakažených a zákazník, který bude bez roušky, může mít virus skrytý, může se projevit později.

Nevím, pokud se kadeřnictví otevře, zda je navštívím.

Určitě nebudete sám, pokud nemáte někoho v rodině, kdo by vás vylepšil.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nůžky a hrnec k tomu, účes jako od kadeřníka – ani nevyjdeš z domu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já bych spíš potřebovala nový boty než ostříhat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Babiš s námi hraje hru na „dobrého a zlého“, to jste nepochopili? Nejprve jen tak mimochodem náš dobrý premiér zmíní, že by se mohla otevřít kadeřnictví nebo papírnictví, „protože mu o to píší matky“ a pak to bohužel zlá vláda neschválí. Tato zábavná hra nás čeká několik nejblížších týdnů (s tím, že pokud se něco otevře, tak to zjistí obchodníci pár hodin předem, bež možnosti přípravy).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Podle jakých metodických pomůcek navrhuje vláda otvírání jednotlivých provozoven je prostému lidu nedostupno, ale nakonec jednou i na kadeřníky dojde. Myslím ale, že tam je to s ohledem na blízký a navíc déle trvající kontakt se zákazníkem, docela problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mně se líbí, že korekce už je i nad samotným smyslem otázek (Ezop = Ezau). 😉

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Než začneš plácat nesmysly, tak si přečti, co ta jména znamenají.

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proč hned přecházíš do ofenzivy? Jen mě to zaujalo.

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek