holcicka3158

Chci si udělat řidičák v Anglii. Nemám český řidičák. Vybodovala jsem se. Potřebuju absolvovat jízdy, kdyz řídit umím?

Ahoj. Chci si udělat řidičák v Anglii. Nemám český řidičák. Vybodovala jsem se. Zákaz už nemám. Potřebuju absolvovat nějaké jízdy, kdyz řídit umím? Jaké testy a zkoušky by mě tom případě čekaly a jak dlouho takový proces trvá? DÍKY

Odpovědi
Ametyst

V Anglii tě může učit řídit kdokoliv. Nemusíš mít autoškolu. Ma to ale několik podmínek. Musíš mít pojištěné auto, označené vpředu i vzadu “L”. Dostaneš tzv. Provizorní řidičák a nikdy nesmíš řídit bez přítomnosti kvalifikované osoby v autě ( která má platný řidičák nebo která tě učí řídit). Na silnici za volant jinak sama nesmíš, dokud potom neudeláš testy a jízdy a neziskáš trvalý řidičák.

led

Oficiálne viete jazdiť, až keď to uzná skušobný komísár. Dovtedy môžte v jazde prekonať aj majstra sveta, ale bez vodičáku akoby ste jazdiť nevedeli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.