TheTigerCz

Je složité naložit auto na přepravník?

Autoprepravnik

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den
Nastupují do nové práce jako řidič autoprepravniku
Je složité naložit auto na přepravník ? Když to vidím tak to vidím nějak složitě nastupuji6 teď v úterý a mám popravdě trému

Budou mně zaučovat ale to bude stou trémou tak doufám že to zmizí

Odpovědi
elkon

Snad tě někdo zaučí, nic složitého to nebude, je to otázka praxe.

Kryšpín

Někdy ano, někdy ne, když má ulomené přední kolo je to trošku fuška

Edison

Zaškolení je povinností zaměstnavatele, zaměstnanec by měl toto zásadně vyžadovat. Co víc k tomu napsat?

cukrar

Naložit na přepravník je velice jednoduché. Složitější je správně vozidlo upevnit. To se musíte fakt naučit.