Dlostev

Nevíte, kde by mohl být problém, když auto přestalo topit a přehřívá se?

Zdravím, po dnešní mrazivé noci mi nastal u auta problém. Přestalo topit a přehřívá se. Teplota jde až k 110 stupňům. Včera však bylo ještě vše v pořádku.

Nevíte kde by mohl být problém?
Jedná se o Audi A6

Nejlepší odpověď
Hlada

Zamrzlý chladič, vadný termostat, utržená vrtulka čerpadla.
Vzhledem k mrazivé noci bych to tipoval na chladič. Stačí sáhnout na hadice.

Další odpovědi
Kepler

Pravděpodobně jde o zamrzlou chladicí kapalinu. Nezbývá, než při vyšší teplotě povolí a doplnit fridex do bodu tuhnutí aspoň na –25 st. – lze měřit hustoměrem. Samozřejmě až poté, co auto projedete a směs se promíchá.

gecco

Odhaduju, že ti praskla nějaká hadice a vytekla chladicí kapalina…