DDarent

Asi ste mně moc nepochopily… spíš sem to trochu blbě napsal…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-casto-sem-tady-slysel-jak-chvalite-svi-mobily-takze-chteli-byste-treba
Já myslel jestli byste trvali natom, aby ste vymněnily svůj mobil za http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm a to doslova VYMNĚNILY. prostě byste dali pryč ten starej a dostali byste tunen zdarma, protože podle mně je jeho největší nevýhoda cena a zajmá mně jestli ty lidi co maj svůj mobil za 2000Kč tak rádi vymněnily za tuten!!! zadarmo!!!

Berusinko: nemusíš odpovídat!!! víme že by si ho nevymněnila ani kdyby ti teď chtěli dát zadarmo briliantovej mobil s projekční 3D obrazovkou a 150GHZ!!!
Doplňuji:

  • iv-: berusinka se se mnou hádala o to, že by nechtěla takový mobil už 2× a psala že by svůj mobil nevymněnila za nic, a když sem se právě zeptal podruhý tak to znělo DOST naštvaně že se vůbec ptam.......

gnosis: Ano, opravdu to někdo kupuje, a dokonce je to jeden z nejprodávanějších vůbec!!! Ipad je předraženej sráč co nic neumí a vpodstatš platíš 5000Kč navíc pouze kvuli tomu, že je na tom namalovaný jabko!!!

RomanP: 4 proceory v mobilu??? ty seš asi 10 let dopředu žejo???
A 3D technologii včechách má pouze LG nebo HTC, takže se i dá odhadnou co si myslel.
a právě tuten mobil má všechno oproti například nokii N7 která stojí v obchodě 15000Kč a má menčí vybavení než můj za 9500Kč!!!

arygnoc: ALe ten vystřelovací deštník si k tomu musíš dokoupit, protože sou deštníky který maj zabudovaný pouzdro na mobil.

To by zas bylo doplněných odpovědí tak radši označim tu nejlepší odpověď- krátkou a stručnou.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jak jsem již psal nevyměnil.Jsem se svým spokojen splňuje co potřebuji.

Další odpovědi
anonym

DDarent , nevim , za koho pisete , ze " vime " v mnoznem cisle , ze by Berusinka svuj mobil nevymenila. Tak ja chci jen za sebe napsat , ze ja to tedy nevim a je jen a jen na ni , jak by se rozhodla. Vase vysvetlujici otazka byla jakztakz napsana dobre , ale dodatek k Berusince " blbe ".

  • iv-

arygnoc

ne.
nemám důvod.
jak jsem již psal, jsem spokojen.
jenom ten vystřelovcí deštník, kdyby tam byl, ta bych možná o tom přemýšlel.

gnosis

kdybych mohl svuj 10 let stary samsung (ktery ma dnes cenu asi 300–400Kc) zdarma vymenit za tohle, samozrejme bych ho vzal. ale on si to nekdo za 14 litru KUPUJE? :D vzdyt i iPady jsou levnejsi…

RomanP

Já když kupoval nového Phona tak jsem vybíral podle toho nač ho chci a co od něho můžu očekávat . Takže jsem zakotvil u Nokie C5–03 . Nějak jdou mimi mě výrobci Smartphonů kteří se předhánění kdo tam narve co největší procesor a když ne dva tak čtyři a když jeden tam dá dobrý foťák tak druhý tam rve 3D a tak podobně. Pokud se ještě jedná o mobilní zařízení, které má na prvním místě hlavně to dovolat se z bodu A do bodu B tak jsou dostačující Smartphony do 5 litrů. Nepotřebuji být IN tím že budu mít mobil za 15 litrů. Potřebuji něco co mě vyhovuje a neplatím 10 litrů za značku

casey

ano, vymenil