Frogman

Anketa: Máte při nandavání jídla „velké oči“?

Pokud to je moje oblíbené jídlo, vždy si toho nandám plný talíř a většinou ho sním až na podruhé. :DD

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, co zbyde, dojím si později

Vždy si dám na talíř víc a pak se pře..ru 😁

Další odpovědi
chachar1922

Ne, nandám si raději méně

V poslední době zaprvé – chci jíst častěji a méně, ale spíše se mi to nedaří a jím jen méně (tudíž si nabírám méně na talíř), ale když se přejídám, tak se mi i hůře dýchá po obědě – ačkoliv není to jen díky tomu. Ale určitě to má vliv.

marci1

Ne, nandám si raději méně

Ne, nandám si raději méně, aby na talíři nic nezůstalo. 🙂

brillant

Ne, nandám si raději méně

anonym

Ne, nandám si raději méně

… a potom si popřípadě přidám.

gecco

Ne, nandám si raději méně

Pokud už si něco nandám – tak to sním…
😉
Nemám rád nechávání zbytků na talíři – ani ´na pozdějc´…
😉

pucipuci

Ano, co zbyde, dojím si později

GM

Ano, co zbyde, dojím si později

anonym

Ne, nandám si raději méně

Ne,dám si tolik,kolik sním,je to pak škoda vyhodit.

anonym

Ne, nandám si raději méně

ať si nandám hodně, nebo málo, tak vždycky sním vše do posledního kousku. nechápu lidi, když nechají jeden kousek něčeho, třeba půl knedlíku, nebo lžičku rýže. to samé i s pití, nenechám nic.