jirka F

Anketa: Kdy si v kině vypínáte mobil ?

Nejlepší odpověď
anonym

d) jiná možnost

Když jsem byl naposled v kině, tak mobily ještě neexistovaly!

Další odpovědi
gecco

a) vypnu si ho ještě před vchodem do kina

Nejsem na mobilu závislý…
😉

jáára

d) jiná možnost

Asi po třetím hovoru

anonym

d) jiná možnost

Co to je kino?
Od r.1995 neznám toto slovo.Do té doby jsme s manželkou chodily tak 4–5× do roka (tenkrát vstup 5–8 Kčs).Od r.1995 už ani jednou, nemáme tak velké výplaty abychom vyhazovaly 80–100 Kč za film, který jde za pár měsíců v televizi.
Tenkrát nás stál autobus do kina a zpět 2Kčs (a jel!!), dneska autobus nejezdí a benzín je drahý.

anonym

d) jiná možnost

Až si nahraju celej film,tak že po skončení filmu.
Pro Lahnyho:
Kino je místnost,kde se promítá film.

ReHu

d) jiná možnost

Vypínám zvonění i vibrace.
A ne pouze v kině. Také v restauracích, většinou i při jednání atd.

lexx

d) jiná možnost

do kina nechodím snad 25 let ale i kdyby tak ten rušivej krám nechám doma

anonym

d) jiná možnost

do kina si mobil neberu, stejně jako pití, jídlo atd. mám v sobě aspoň trochu ohleduplnosti a svým chování, chroustáním, mlaskáním, kloktáním a krkáním, se nesnažím ostatním znepříjemnit sledování filmu. většinou si počkám až film vyjde na DVD a v klidu si ho zkouknu doma za podstatně lepší atmosféry, včetně audio kvality, na kterou je však potřeba zařízení. dnes není problém (tím nemyslím chrastítka za pár tisíc). video samozřejmě také

Mapel

d) jiná možnost

Pokud nezapomenu tak než vejdu do sál.

MirKop

d) jiná možnost

Dochy

d) jiná možnost

hned po prvním zazvonění… se snažím… 😉

Ne, zpravidla když přijdu do sálu a usadím se…

anonym

Jugare, odpovíš jaká to je jiná možnost? Jo, já zapomněl, na co mobil, ten stojí prachy a ty je nemáš, jen máš zdraví-porouchané!