kavon

alkohol za volantem

Mého otce zastavila hlídka pol.nadýchal 0.40 okamžitě mu odebrali řp.ted má jit na magistrát co mu hrozí v životě nic nemě. On pořád tvrdí že zaplatí pokutu a řidičák mu vrátí a že ani neměli právo mu ho odebrat můj nazor je jiný protože sem měl něco podobného ale to už řešil soud a dostal jsem zde rady samo že v dobrém proto se na vás obracím moc děkuji jirka

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Můj názor je takový, že to nic hrozného nebude, jelikož hladina 0,40 není tak hrozná a je vlastně na hranici měření. Soud projednává požití alkoholu na jedno promile, jelikož tehdy se jedná o trestný čin.
Nebudu zde probírat důvody řízení pod vlivem, ale můj názor je takový, že tvůj otev opravdu zaplatí jen pokutu. Co se týče vrácení ŘP, to už bych tak netvrdil.